Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Розслідував справу Татарова: З конкурсу на посаду директора НАБУ виключила другого у рейтингу кандидата

Читать на русском

Розслідував справу Татарова: З конкурсу на посаду директора НАБУ виключила другого у рейтингу кандидата
Розслідував справу Татарова: З конкурсу на посаду директора НАБУ виключила другого у рейтингу кандидата

Про його невідповідність вимогам заявили чомусь на останньому етапі конкурсу, повідомляє ZN.

Об этом сообщает Компромат

Комісія з проведення конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро виключила кандидатуру Руслана Габріеляна, який займав друге місце в рейтингу, заявивши, що не має п’ятирічного досвіду на посаді керівника. Таке рішення одноголосно ухвалили всі шість членів комісії на засіданні 6 лютого, повідомляють « Схеми ».

Руслан Габрієлян — доброволець-військовий, який до повномасштабного вторгнення до складу групи детективів НАБУ вів справу про розтрату коштів під час будівництва квартир для Нацгвардії, де фігурував заступник керівника Офісу президента Олег Татаров.

Питання про невідповідність кандидата вимогі закону України «ПРО НАБУ» щодо його 5-річного керівного досвіду винесли несподівано у розпал конкурсу, коли він уже успішно склав тести на законодавство та логічні завдання та посів друге місце у рейтингу з 22 фіналістів.

Офіс генерального прокурора на прохання конкурсної комісії заявив, що не вважає керівною однією з посад, яку вказано у своїй автобіографії Габрієлян, а саме — «прокурора відділу прокуратури Південного регіону України».

Натомість Габрієлян із цим не згоден.

Руслан Габріелян пролітає за конкурсом НАБУ

«Відповідно до функціональних обов’язків прокурора відділу прокуратури Південного регіону, за мною закріплювалися дві прокуратури у напрямку моєї діяльності: перша — Дніпропетровська, друга — Запорізька. Я здійснював керівництво у підлеглих прокуратурах гарнізонів. Проводив перевірки, надавав професійну допомогу щодо протидії корупції у військовій сфері. Все це записано у відповідному документі, на який я посилався, коли розписував, що це керівний стаж. Я дуже засмучений щодо припинення участі, але оскаржити це рішення не буду», — відповів він на рішення комісії.

Габрієлян просив комісію звернутися до прокуратури Південного регіону та зажадати повну письмову відповідь на його керівний стаж, проте йому відмовили.

Габрієлян добровільно мобілізували під час повномасштабного вторгнення Росії, а до цього працював керівником відділу детективів НАБУ. Зокрема, він був у групі детективів, які вели справу щодо розтрати під час будівництва квартир для Нацгвардії, в якій заступнику керівника Офісу президента Олегу Татарову вручили підозру у хабарництві, але в Офісі президента висловили сумнів у тому, що «повідомили про підозру легітимним». чином».

Зазначимо, що призначення на посаду директора НАБУ лояльного до влади кандидата може зруйнувати весь антикорупційний ланцюг НАЗК — НАБУ — САП — ВАКС, який вибудовувався роками в умовах систематичного тиску та атак політичних еліт.

Источник: Компромат