Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Совість на продаж. Історія афериста Геннадія Устинова

Люди, які потрапили до складних життєвих обставин, часто стають жертвами шахраїв. Повіривши в обіцянки сумнівних особистостей «вирішити проблему», вони не тільки не виплутуються із ситуації, а й отримують нові неприємності та позбавляються грошей.«Героєм» нашої сьогоднішньої публікації є один із таких горе-«рішал», власник торгової марки «журналістських розслідувань» Геннадій Петрович Устинов, який уже багато років зі змінним успіхом намагається обманювати людей, які потрапили до складних життєвих ситуацій. Хоча чого ще можна очікувати від людини, яка на своєму сайті вішає картинку « Єдина країна» у кольорах національного прапора, при цьому очолюючи київську організацію «Партії політики Путіна»?
«Якщо Вас обдурили шахраї, з Вашої фірми зникають кошти, Вам не повертають кредит або у Вашому сімейному житті не все гаразд, тоді Ви потрапили туди, куди потрібно. Довірте Ваші проблеми професіоналам своєї справи та працюйте спокійно…», — так на початку 2010-х рекламував свої послуги Геннадій Устинов, донедавна – власник торгової марки «Геннадій Устинов журналістські розслідування». Ні дати, ні взяти – герой культового фільму «Кримінальне чтиво», який так і представлявся: «Мене звуть Вінстон Вульф. Я вирішую проблеми»
Що це за чудо-журналіст, який береться вирішити практично будь-які ваші проблеми? Насправді, це і не журналіст зовсім. Таким чином, приватні детективні агентства, діяльність яких не була врегульована на законодавчому рівні, на той час мімікували під ЗМІ. Втім, ще тоді багато говорилося , що це насправді шахрайство і обман. Однак багато людей траплялися на привабливі обіцянки.
У принципі постать Геннадія Устинова не заслуговувала б на особливу увагу, якби не той цинізм, з яким він намагається продати свої «послуги», а також велику кількість людей, які постраждали від його афер.
То хто ж такий Геннадій Устинов? Журналіст? Детектив? Сказати складно. Він вважається засновником чотирьох компаній, які займаються оптовою торгівлею паливом, роздрібною торгівлею, розведенням риби і навіть професійною науковою та технічною діяльністю . Паралельно з цим Геннадій Устинов – «глава» асоціації «Міжнародна ліга поліграфологів», керівник Святошинського відділення молодіжної організації «Молодь проти корупції» та увага (!), київської облорганізації « Партії політики Путіна ».
На своєму сайті він пропонує цілу низку « послуг »: сприяння умовно-достроковому звільненню ув’язнених, повернення боргів кредиторам, повернення депозитів з банків, «незалежні журналістські розслідування» широкого спектру: від корупції чиновників до викрадення автомобілів та вбивств на замовлення.
Навіть такого короткого уявлення достатньо, щоб зрозуміти – перед вами аферист, який з одного боку не гидує нічим, щоб «набити собі ціну», з іншого – намагається всіляко заплутати потенційних жертв за купою гарних обіцянок та вигаданих регалій.
Втім, в інтернеті можна знайти і «обговрення роботи» пана Устинова, які набагато красномовніше характеризують діяльність Устинова, ніж його обіцянки.
Наприклад, ще у 2012 році мешканка села Монастирище, Уманського району звернулася до нього, аби сприяти звільненню чоловіка із СІЗО. «Розслідувач» узяв із неї 10 000 доларів, пообіцяв вирішити проблему і… зник.
Вона, звичайно, звернулася до правоохоронних органів, щоб порушити кримінальну справу та притягнути її до відповідальності. Проте шахрайство зійшло Устинову з рук — до відповідальності його не притягнули. Мабуть, свої проблеми він вирішує набагато успішніше, ніж проблеми його довірливих «клієнтів». Майже не обдурив.
2020 року Устинова шукали через його сторінки в соцмережах, коли він намагався «допомогти» іншому ув’язненому в СІЗО. Останній коментар під його публікацією досить промовистий: «Нова схема розлучення. Гена, коли гроші віддаватимеш, за свою роботу». Після цього коментаря Устинов із соцмереж… пропав. Втім, уже не дивно.
І з останнього відомого: у листопаді 2021 року на Устинова надійшла заява до поліції про те, що він взяв у людини борг 2 000 доларів і знову провал.
Дивно швидше те, що при цьому час від часу він продовжує щось публікувати на своєму сайті і досі ходить на волі, а люди, які постраждали від його рук, – не отримують жодної компенсації.
У такій ситуації залишається лише одне – триматися подалі від таких людей, як Геннадій Устинов і в жодному разі не вірити жодній їхній обіцянці, та й взагалі – всій інформації, яка від нього виходить!

Об этом сообщает Руспресс

Источник: Политика РУ