Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Вакарчук: Я думаю, що нам зараз потрібна третя революція, революція в головах

Вакарчук: Зміни відбуваються

Фронтмен українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив у інтерв’ю головному редакторові LB.ua Соні Кошкіній, оприлюдненому 11 лютого на каналі KishkiNa у YouTube, що українцям потрібна нова революція – революція "в головах".

"Я думаю, що нам зараз потрібна третя революція, але революція в головах. І це одна з найбільших задач, яку я бачу перед собою як мету, місію та функцію... Зробити так, щоб якомога швидше сталася ця революція в головах – і в головах нових політиків, і в головах виборців", – заявив Вакарчук.

Журналістка прокоментувала, що в кожному суспільстві не більше ніж 7–10% активних людей, тоді як у виборах бере участь більшість.

"Ти згідна, що свідомість українців за часи незалежності змінилася, і змінилася на краще?.. Це означає, що зміни відбуваються", – сказав Вакарчук.

У січні 2019 року Вакарчук повідомив, що розчарований нинішнім станом української політики і хоче привести туди якомога більше нових осіб. "Я у справі. Ви дізнаєтеся найближчим часом", – зазначив Вакарчук. Співак додав, що "влада як така його не хвилює".

28 січня Вакарчук повідомив, що не буде балотуватися у президенти. За словами музиканта, його "цікавлять справжні зміни в країні".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vakarchuk-ja-dumaju-shcho-nam-zaraz-potribna-tretja-revoljutsija-revoljutsija-v-golovah-732921.html”