Credit Finance

FINANCE-MEDIA

У Чернівцях запрацював дитячий мобільний хоспіс

У Чернівцях запрацював дитячий мобільний хоспіс

У Чернівцях запрацював дитячий мобільний хоспіс.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на molbuk.ua.

Хоспіс створили з допомогою волонтерів.

Лікарі координаційного центру міської дитячої поліклініки Чернівців навідалися до двох дітей із важкими захворюваннями.

Вони оглянули маленьких пацієнтів, провели лабораторне дослідження на загальний та біохімічний аналізи крові. Також зробили електрокардіограму, ультразвукову діагностику черевної порожнини, нирок, серця та щитовидної залози. За результатами обстежень планують виїзд до дітей вузьких спеціалістів для призначення лікування. Ці діти знаходитимуться під постійним наглядом медпрацівників поліклініки.

Цей проект реалізовується спільно з благодійним фондом "Волонтерський рух Буковини", який очолює Катерина Пономарьова. Він передав поліклініці пересувний хоспіс за 20 тисяч доларів, обладнаний усім необхідним для обстеження важкохворих дітей, надання їм медичної та психологічної допомоги. Зокрема, є апарат УЗД, кардіограф, офтальмоскоп.

Як розповіла пані Катерина, усе було придбано за кошти спонсорів, проведення благодійних акцій, продажу смаколиків, які пекли волонтери.

Головний лікар міської дитячої поліклініки Іван Хорошенюк зазначив, що в них на обліку перебуває 35 хворих дітей, яких лікарі обслуговуватимуть вдома. Тепер з допомогою обладнання мобільного хоспісу вони зможуть швидше та якісніше обстежувати цих пацієнтів. Вже склали графік відвідування дітей.

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/medytsyna/item/49610-у-чернівцях-запрацював-дитячий-мобільний-хоспіс.html”