Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Справу українських моряків у Росії збираються розслідувати до кінця травня

Справу українських моряків у Росії збираються розслідувати до кінця травня

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на джерело.

Також близьке до слідства джерело повідомило, що слідство наполягає на подовженні терміну арешту полоненим у РФ українським морякам до 26 квітня, тобто на три місяці.

Раніше повідомлялося, що в РФ суд у справах військовополонених українських моряків почнеться не раніше ніж через рік.

Російські силовики захопили два малі артилерійські броньовані катери Бердянськ і Нікополь та рейдовий буксир Яни Капу і 24 військовослужбовців ВМС ЗС України 25 листопада в районі Керченської протоки під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Внаслідок тарана прикордонного корабля РФ було пошкоджено буксир ВМС України, поранення отримало троє українських моряків.

читайте також: Лавров пов’язує головну загрозу Росії із законом про Україну

Росія наполягає, що українські військові кораблі порушили держкордон під час переходу з Чорного моря в Азовське море. Підконтрольний Кремлю суд Криму заарештував усіх захоплених моряків до 24 січня 2019 року. Російська сторона інкримінує їм «незаконний перетин держкордону», за що їм загрожує до шести років позбавлення волі. Офіційний Київ вважає їх військовополоненими.

За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Росія атакувала і захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

Нагадаймо, суд виніс вирок росіянину, який керував диверсійними групами бойовиків на Донбасі


Джерело статті: “https://expres.online/news/spravu-ukrainskikh-moryakiv-u-rosii-zbirayutsya-rozsliduvati-do-kintsya-travnya”