Credit Finance

FINANCE-MEDIA

У Китаї затримали співробітника британського консульства

У Китаї затримали співробітника британського консульства

Влада Китаю затримала співробітника британського консульства у Гонконзі.

Про це повідомляє Sky News із посиланням на МЗС КНР.

“МЗС Китаю повідомило про затримання співробітника британського консульства у Гонконзі за нібито порушення закону“, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 28-річний Саймон Ченг Мен-Кіт працює у шотландському відділі консульства і займається питаннями торгівлі й інвестиції.

Про нього 13 днів нічого не було відомо — з часу, коли він не повернувся на роботу після робочої поїздки до китайського Шеньчженя, що поблизу Гонконгу, де понад два місяці тривають масові антиурядові протести.

За інформацією порталу HK01, він встиг зателефонувати своїй подрузі й закликав її “молитися за нього”, коли наближався до кордону між Китаєм і Гонконгом.

Зазначається, що раніше в британському МЗС висловили занепокоєння з приводу зникнення співробітника свого консульства.

Як повідомлялося, масові протести розпочалися в Гонконгу у першій половині червня у відповідь на плани місцевої адміністрації внести поправки до закону про екстрадицію, які дозволили б видавати підозрюваних у скоєні злочинів на материкову частину Китаю.

Фото: Sky News


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2764147-u-kitai-zatrimali-spivrobitnika-britanskogo-konsulstva.html”