Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Безсмертний про Зеленського і Путіна: Миша, яка довірилася коту. Ситуація дуже небезпечна

Президент України Володимир Зеленський не розуміє суть Володимира Путіна і бачить в ньому союзника. Про це в ефірі телеканалу «24» заявив екс-учасник Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний.

«Нинішня ситуація вона дуже небезпечна тим, що за бажанням, а я вірю в чесне бажання Зеленського зробити краще. Він, на жаль, рухається в пастку. Він просто не розуміє, з ким він має справу. Він сам, це його інформовану переконання, що Путін в цій ситуації може бути якимось союзником. Він виглядає зараз у цьому протистоянні, як миша, яка довірилася коту і цей кіт пограти з мишкою і потім він її покарає за це. Це вже очевидно», — сказав Безсмертний.

Він нагадав про ініціативу Володимира Зеленського подзвонити Путіну.

«Коли той дзвонив Меркель. Я точно також не можу зрозуміти дій Зеленського, коли він дзвонить Путіну. Так як для мене зрозуміло, як треба було діяти в одній і іншій ситуації. Армія чекає команди. Армія-це порядок. Армія-це порядок і дисципліна. Армія це офіцери. До офіцера треба чітко доводити команду. Вони готові діяти. Інша справа, що боягузтво, нерозуміння відповідальності, страх невмотивований. Він не дозволяє цим людям, чи подібним людям приймати правильні рішення. А в результаті потім гинуть десятки і тисячі людей. Так не можна діяти, коли ти несеш відповідальність за націю. Це безвідповідальна поведінка», — сказав Безсмертний.

Нагадаймо, президент виключив Романа Безсмертного з Тристоронньої контактної групи. Безсмертний заявив, що був звільнений через публічної критики Зеленського в частині переговорів з Росією. У свою чергу в Офісі президента заявили, що формують «більш ефективну команду» для переговорного процесу у Мінську.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222439-13-08.html”