Credit Finance

FINANCE-MEDIA

На Київщині незаконно агітують кандидатів у президенти

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що за минулу добу до поліції Київської області надійшло 4 звернення про ймовірне порушення виборчого права


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на прес-службу Головного управління Національної поліції в Київській області.


Два повідомлення до поліції надійшло від правосвідомих громадян, а ще два виявили правоохоронці під час проведення моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж Інтернету.


Зокрема, надійшло повідомлення про те, що в місті Фастів, на площі Перемоги, невідомий чоловік напідпитку агітує перехожих за одного з кандидатів на посаду Президента України. Коли наряд групи реагування патрульної поліції прибув на місце події, то не виявив будь-яких осіб, які могли порушувати правопорядок, агітаційних матеріалів, плакатів чи іншої інформації агітаційного характеру.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Також поліцейськими була виявлена інформація про можливий підкуп громадян в Інтернеті. На сторінці користувача однієї з соціальних мереж йшла мова про те, що посадові особи Васильківської районної державної адміністрації здійснюють можливий підкуп виборців на користь одного із кандидатів на посаду Президента України. За даним фактом триває перевірка.


Загалом із початку передвиборчої кампанії до поліції Київщини надійшло 450 повідомлень, у 381 з них виявили відсутність складу правопорушення. Наразі триває досудове розслідування у п’яти кримінальних провадженнях, відкритих за фактом порушення виборчого права.


Нагадаймо, що правоохоронцями було зафіксовано 6 скарг на порушення виборчого права, а під час проведення перевірки три повідомлення не знайшли об’єктивного підтвердження.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/04/18/na-kiyivshini-nezakonno-agituyut-kandidativ-u-prezidenti/”