Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Зеленський найняв лобістську фірму в США для покращення свого іміджу – «Радіо Свобода»

Зеленський найняв лобістську фірму в США для покращення свого іміджу – «Радіо Свобода»
Володимир Зеленський
фото УНІАН

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський найняв лобістську фірму у Вашингтоні з метою поліпшити свій імідж у Сполучених Штатах та організувати зустрічі людей із його виборчого штабу з американськими офіційними особами. Про це пише «Радіо Свобода».

Джон Проктер, представник фірми Signal Group Consulting повідомив виданню, що сума контракту становить $60 000. Згідно з документами, поданими в межах американського Акту про реєстрацію іноземних агентів, Signal Group підписала контракт із Маркусом Коеном, який представляє Зеленського. За словами компанії, відповідно до короткострокової угоди фірма має намір організувати зустрічі людей з оточення Зеленського з американськими законодавцями, співробітниками адміністрації президента Трампа, журналістами і працівниками дослідних організацій.

Джерела в передвиборчому штабі Володимира Зеленського повідомили, що сам кандидат у президенти поки не збирається відвідувати Сполучені Штати. Як його представники до Вашингтона попрямують голова його передвиборчого штабу Іван Баканов і радник з економічних питань Олег Дубина.

«Дубина, який раніше був головою правління компанії «Нафтогаз України», а також міністром енергетики та віце-прем’єр-міністром уряду Віктора Ющенка, раніше не називався публічно як член команди Зеленського», – підкреслюють журналісти.

Дубина також був радником президента Леоніда Кучми в 2002–2003 роках.

«У 2007 році він був призначений керівником «Нафтогазу» тодішнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, яка нібито змусила його підписати газовий контракт із РФ у 2009 році під загрозою звільнення. Він подав у відставку у 2010 році після президентських виборів», – нагадує «Радіо Свобода».

Про те, що Олег Дубина, колишній голова правління «Нафтогазу України» є радником Зеленського досі офіційно не повідомлялося.

Зі свого боку команда Зеленського будь-яку співпрацю з лобістськими компаніями відкидає. У заяві, опублікованій на Facebook, його представники наголосили, що не мають контакту з компанією Signal Group.

Також читайте
«Схеми» розповіли про зустрічі Коломойського з українськими політиками між двома турами виборів (ВІДЕО)
«Схеми» розповіли про зустрічі Коломойського з українськими політиками між двома турами виборів (ВІДЕО) 18 квітня 2019, 02:40
Дебати 19 квітня: Порошенко vs Зеленський
Дебати 19 квітня: Порошенко vs Зеленський 17 квітня 2019, 17:28
5 тез Петра Порошенка на зустрічі з експертами громадських організацій
5 тез Петра Порошенка на зустрічі з експертами громадських організацій 17 квітня 2019, 16:30

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20196193-zelenskij-najnyav-lobistsku-firmu-v-ssha-dlya-pokrashchennya-svogo-imidzhu-radio-svoboda”