Credit Finance

FINANCE-MEDIA

«Один Купрій» – народний депутат порахував «парламентську більшість» під Зеленського

Купрій написав народним депутатам листи, що він створює міжфракційну групу на підтримку Зеленського. Поки що є один член цієї організації – Віталій Купрій.


Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Григорій Шверк.


Відповідаючи на питання ведучого, якщо на виборах переможе Зеленський, то чи будуть якісь зміни у Верховній Раді ще до парламентських вибрів, нардеп Шверк зазначив, що офіційно Зеленського підтримав лише один політик в парламенті. Тож кардинальних змін, на думку Григорія Шверка, до виборів не буде.


«Купрій написав усім народним депутатам листи, що він створює міжфракційну групу на підтримку Зеленського і закликав вступати в неї усіх, хто хоче. І на останньому засіданні Парубій це зачитав і сказав, що поки що є один член цієї організації – Віталій Купрій. Поки що так», – розповів Григорій Шверк.


Чи зміниться ситуація після виборів Президента, нардеп сумнівається. На його думку, до парламентських виборів Рада працюватиме так, як працювала протягом останніх 5 років.


«Парламент буде працювати до осені у тому форматі, в якому він працює зараз. На жаль, не дуже ефективно, бо почнуться вже напрацювання на парламентську кампанію. Люди будуть працювати в округах на партійні списки. Тобто я не очікую, що людей в залі стане більше, ніж наразі», – заявив нардеп Шверк.


Він додав, що не залежно від того, хто стане Президентом України, у наступні 100 днів після виборів Рада працюватиме як зазвичай.


«Все буде відбуватися без жодних проблем», – певен народний обранець.


Нагадаймо, український нейропсихолог Богдан Ткач заявив, що у другому турі переможе той кандидат, який у першому посів друге місце.Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/17/odyn_vitaliy_kupriy__narodnyy_deputat_porahuvav_parlamentsku_bilshist_1554349”