Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Ризик зриву виборів: політолог заявив про зміну ставлення до силових акцій

Акції за участю представників Нацкорпусу мали розпочатися у переддень або в день виборів, проте «вони зробили ранній хід» і «спалили» себе.


Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.


Експерт переконаний, що зараз ризики зриву президентських виборів, які мають відбутися 31 березня, знизилися.


«Пункт перший. Про такий момент, що вибори взагалі можуть не відбутися, мови не може бути. Є моменти закону, і, як не крути, вибори мають бути, має бути підбитий результат, які не були б події. Які не були б заворушення, може бути одне з двох: або після виборів з’являться дві персони, які вийдуть у другий тур і будуть змагатися у другому турі, або Україна кинеться у таку прірву кровопролиття, за якої вже буде надзвичайний стан, із якого ми невідомо коли вийдемо», – застеріг Тарас Чорновіл.


Політолог зауважив, що за наявною в нього інформацією, акції за участю представників Нацкорпусу із появами на дільницях тощо мали розпочатися у переддень виборів або в день здійснення волевиявлення, проте «вони зробили ранній хід».


«Вони зробили вихід занадто рано, і суспільство побачило те, що, мабуть, побачити не мало. Падає підтримка в суспільстві таких силових акцій, і вони зіграли у протилежний бік. Вони десь додали Порошенку цими виступами, виступаючи проти нього. Але насправді імовірність того, що вони зможуть ще повторити, розгорнути акцію, яка би мала суспільний резонанс…, вже не вдасться. Вони «спалили» себе», – заявив Тарас Чорновіл.


Нагадаймо, під час Погоджувальної ради ВРУ 18 березня голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що у фракції БПП засудили дії «псевдонаціоналістів», які провокують масові заворушення і ставлять під загрозу проведення виборів.


Як повідомляли, 9 березня у Черкасах представники Нацкорпусу влаштували акцію під Адміністрацією Президента, а також намагалися прорватися до Президента Петра Порошенка під час виступу в Черкасах.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/18/ryzyk_zryvu_vyboriv_politolog_zayavyv_pro_zminu_stavlennya_do_sylovyh_aktsiy_1531725”