Credit Finance

FINANCE-MEDIA

ЦВК затвердила склад шести окружних виборчих комісій Житомирської області

18 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому були утворені 199 ОВК.

Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

«Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих Комісією, щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України та додані до них документи, ЦВК утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Під час розгляду цього питання було оголошено кількісний склад усіх окружних виборчих комісій та названо голів, заступників голів і секретарів виборчих комісій», — йдеться у повідомленні.

У додатку до постанови є інформація про склад шести ОВК Житомирської області:

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 62 (Житомир)

Голова комісії – Ченчевий Сергій Юрійович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Дерев’янка Ю.Б.

Заступник голови комісії – Ткаченко Василь Макарович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Садового А.І.

Секретар комісії – Комар Ірина Ігорівна, 1982 року народження – від кандидата на пост Президента України Мураєва Є.В.

Члени комісії:


Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 63 (Бердичів)

Голова комісії – Лукуц Юрій Михайлович, 1941 року народження – від кандидата на пост Президента України Кошулинського Р.В.

Заступник голови комісії – Забродська Ольга Федорівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Скоцика В.Є.

Секретар комісії – Ганоль Аркадій Васильович, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Кривенка В.М.

Члени комісії:


Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 64 (Коростень)

Голова комісії – Гурін Олег Вячеславович, 1970 року народження – від кандидата на пост Президента України Тарути С.О.

Заступник голови комісії – Вербельчук Любов Семенівна, 1956 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Секретар комісії – Пісклявська Людмила Миколаївна, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Новака А.Я.

Члени комісії:


Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 65 (Новоград-Волинський)

Голова комісії – Лавринович Людмила Валентинівна, 1968 року народження – від кандидата на пост Президента України Ригованова Р.О.

Заступник голови комісії – Якубовська Аліна Борисівна, 1980 року народження – від кандидата на пост Президента України Вілкула О.Ю.

Секретар комісії – Зінчук Павло Леонідович, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Смешка І.П.

Члени комісії:


Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 66 (Малин)

Голова комісії – Лісовська Наталія Володимирівна, 1975 року народження – від кандидата на пост Президента України Ващенка О.М.

Заступник голови комісії – Сіренко Віктор Васильович, 1966 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Секретар комісії – Степарук Галина Віталіївна, 1964 року народження – від кандидата на пост Президента України Кривоноса С.Г.

Члени комісії:


Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 67 (Чуднів)

Голова комісії – Лесько Дмитро Олександрович, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

Заступник голови комісії – Маєвський Сергій Ігорович, 1996 року народження – від кандидата на пост Президента України Наливайченка В.О.

Секретар комісії – Дмитрук Лідія Володимирівна, 1960 року народження – від кандидата на пост Президента України Насірова Р.М.

Члени комісії:

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидати в президенти та відмовила у реєстрації 47 особам. Про статки в деклараціях, спонсорів, політичне минуле, передвиборчі програми і стратегії головних кандидатів у президенти читайте в матеріалі «Української правди».

Житомир.info


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_181596.html”