Credit Finance

FINANCE-MEDIA

Валентина Хамайко впервые прокомментировала рождение сына

Валентина Хамайко родила5 декабря украинская ведущая утреннего шоу "Завтрак Выходной" на телеканале "1+1", 36-летняя Валентина Хамайко, в четвертый раз стала мамой.


Валенина Хамайко родила в одном из столичных частных роддомов. И, как сразу сообщила, у нее родился сын: вес — 4 кг и рост — 58 см. Сейчас счастливая мама с малышом отдыхают в палате.


Останній раз я народжувала, дочку Мирославку, в 2013 році, зараз все змінилося. Малюку після пологів дають можливість відпочити. Він лежить із мамою десь близько 2 годин, і лише після того його оглядають, міряють і беруть якість аналізи
рассказала Валентина Хамайко.
Валентина Хамайко родила


Как рассказал муж телеведущей, известный спортсмен, вице-президент Федерации триатлона Украины Андрей Онистрат, роды прошли очень быстро:


Все у нас заняло 25 минут интенсивного процесса.

К роддому Валентина приехала вместе со своим мужем и была уверена, что совсем скоро у нее начнутся схватки. Как опытная женщина в родах, она понимала, что ей надо делать — больше двигаться. Для того чтобы не было скучно, Хамайко звонила к друзьям, которые ее развлекали. Ведущий Руслан Сеничкин был на связи с Валентиной и всячески ее поддерживал.


Четверті пологи – свідомі! У пологовий будинок ми приїхали о 19:00 і, я сказала лікарю, що до півночі народимо. Розкриття лише почалось і лікар трішки засумнівався в моїх словах. Я ж розуміла, що потрібно рухатися, а не лежати, тому почала розважати себе дзвінками до друзів та розмовами. Так, майже в компанії друзів і народила! Хлопчик мій високий 58 см і 4 кг. Очі мені ще не показував, а волосся темне. В суботу планую бути в ефірі! Син поважає мамину роботу. Народився так, щоб все зручно було!
рассказала детали своих родов Валентина Хамайко.


View this post on Instagram

Лежу і не можу заснути від емоцій, щастя...втоми і кількості Ваших вітань!!!! Дякую Вам???????? @ruslan_senichkin несподівано для мене і, напевно, для тебе теж))) ти мене ...та ні нас з @onistrataa дуже підтримав.... просто розважав розмовами і відволікав.... А через годину після нашої розмови я вже тримала сина на руках!!!! Завтра буду прокидатись і дивитись @snidanok в @leleka_clinic ! А якщо все вдасться то і наживо поговоримо! P.S. Про пологи вже завтра))) напишу!

A post shared by Валентина Хамайко (@valentinakhamaiko) onЧИТАЙ ТАКЖЕ:


  • Марго Робби призналась, почему не хочет детей


С именем Валентина и Андрей еще не определились, но на то, чтобы дать имя сыну, у них есть только два дня:


Щодо імені, то ми ще не визначились і на прийняття рішення у нас є лише 2 дні, бо зараз свідоцтво видають в пологовому. Раніше можна було місяць думати
сказала Хамайко.


Валентина Хамайко родилаДжерело статті: “https://glamurchik.tochka.net/254392-valentina-khamayko-vpervye-prokommentirovala-rozhdenie-syna/”